Ledelse og ansatte

Marienlyst skole i dag

Rektor
Knut Erik Brændvang
Knut.erik.braendvang@ude.oslo.kommune.no
94809937

Ass.rektor + leder for 1-3
Berit Arnesen
berit.arnesen@ude.oslo.kommune.no
94805244

Inspektør 4-8

Silje Ween
Silje.Ween@ude.oslo.kommune.no
94835276

Inspektør 9,10 og Velkomstklassen 
Berat Haklaj
Berat.haklaj@ude.oslo.kommune.no
94816849

Inspektør med ansvar for spesialundervisning
Tove Heggedal
Tove.heggedal@ude.oslo.kommune.no
46952986

Leder MAKS og Neptun 

Nina Hansen Løvaas

Nina.hansen@ude.oslo.kommune.no
22 93 24 50/63

Inspektør S-klassen og M-klassen 
Cecilie Hem
Cecilie.hem@slo.kommune.no
94827253

Sosiallærer barnetrinn
Vigdis Ersvik
Vigdis.Ersvik@ude.oslo.kommune.no
94831558

Sosiallærer u.trinn

Annichen Hveding
Annichen.hveding@ude.oslo.kommune.no
46958093

Rådgiver
Anne Brita Nærum Barstad
AnneBrita.NaerumBarstad@ude.oslo.kommune.no
46845681

Tilsynsvakten fra 16-22 på hverdager
971 20 260

Administrasjonsleder
Bettina Wutzke
Bettina.wutzke@ude.oslo.kommune.no
91635860

Sekretær (resepsjonen)
Anne Lyngstad
Anne.lyngstad@ude.oslo.kommune.no
94804577 

Konsulent
Anupama Choudhary
Anupama.choudhary@ude.oslo.kommune.no
91003567 

Konsulent
Line Brodahl
Line.Brodahl@ude.oslo.kommune.no
46817809

Sekretær Aktivitetsskolen

Anne Fredrikke Sindig Haugen
Annefredrikke.haugen@ude.oslo.kommune.no
46939725

 

Kontakte lærer pr. sms

Teletopia har nummer:

417 16 112

Oppskriften er:

MLY (mellomrom) klassen (mellomrom) meldingen din

Eksempel:

MLY 10B Per er syk idag og kommer ikke på skolen, vennlig hilsen Anne.

Drawing of a city