Ledelse og ansatte

Store skolegård vendt mot Majorstuen

 

Fungerende rektor
Berit Arnesen
berit.arnesen@ude.oslo.kommune.no
94805244

 

Fung. assisterende rektor 9-10.trinn

Berat Haklaj
Berat.haklaj@ude.oslo.kommune.no
94816849

 

Fung. assisterende rektor 7-8.trinn
Silje Ween
silje.ween@ude.oslo.kommune.no
94835276

Fung. inspektør 4-6.trinn 
Sofie Børnich Rustad
sofie.bornich.rustad@ude.oslo.kommune.no
99589881

 

Inspektør 1-3.trinn og velkomstklassen
Monica Dagstad
monica.dagstad@ude.oslo.kommune.no
92050772

Inspektør med ansvar for spesialundervisning
Tove Heggedal
Tove.heggedal@ude.oslo.kommune.no
46952986

Leder Marienlyst AKS og Neptun 
Nina Hansen Løvaas
Nina.hansen@ude.oslo.kommune.no
22 93 24 50/63

Inspektør S-klassen og M-klassen 
Cecilie Hem
Cecilie.hem@ude.oslo.kommune.no
94827253

Sosiallærer barnetrinn
Vigdis Ersvik
Vigdis.Ersvik@ude.oslo.kommune.no
94831558

Sosiallærer ungdomstrinn
Annichen Hveding
Annichen.hveding@ude.oslo.kommune.no
46958093

Rådgiver
Anne Brita Nærum Barstad
AnneBrita.NaerumBarstad@ude.oslo.kommune.no
46845681

Administrasjonsleder
Bettina Wutzke
Bettina.wutzke@ude.oslo.kommune.no
91635860

Sekretær (resepsjonen)
Anne Lyngstad
Anne.lyngstad@ude.oslo.kommune.no
94804577 

Konsulent
Dipali Tilekar
Dipali.Tilekar@ude.oslo.kommune.no
91003567 

Konsulent
Line Brodahl
Line.Brodahl@ude.oslo.kommune.no
46817809

Sekretær Aktivitetsskolen
Anne Fredrikke Sinding Haugen
Annefredrikke.haugen@ude.oslo.kommune.no
46939725

Tilsynsvakt fra kl. 16–22 på hverdager
971 20 260

 

Kontaklærere 1.trinn

Anita Berg 1A

tlf: 46 83 00 22

Madeleine Brynildsen 1B

tlf: 46 84 80 31

Ida W. Skram og Benedicte Sveinung 1C

tlf: 91 13 07 98,  91 13 47 54

 

Kontaktlærere 2.trinn

Guro Trøbbråten og Kaia Marie Ødegård 2A

Helene Syversen 2B

tlf: 91137386

Katinka Solhoff 2C

tlf: 91131685

Kontaktlærere 3.trinn

Stian Syversen 3A

Helene Tverdal 3B

tlf: 90 25 14 73

Regine Gilbert 3C

tlf: 46 91 16 92

Kontaktlærere 4.trinn

Anette T. Egeland 4A

tlf: 46 87 84 33

Linn T. Eckholdt og Kaja Vågen 4B

tlf: 46 87 46 38,  90 26 93 84

Camilla Beigi og Jonas Karlsmyr 4C

 

Kontaktlærere 5.trinn

Jorunn Karlsen 5A

tlf: 46 95 84 53

Aninen Sjølie 5B

tlf: 91 13 26 47

Anne Stine Thon 5C

 

Kontaktlærere 6.trinn

Ingrid Sundal 6A

tlf: 91 13 17 27

Dag Rune Kolsrud 6B

tlf: 46 95 86 43

Merethe Lien 6C

 

Kontaktlærere 7.trinn

Hildegunn Danbolt 7A

tlf: 46 86 25 64

Sofie Rustad 7B

tlf: 94139226

Kontaktlærere 8.trinn

Kontaktlærere 9.trinn

John Atle Christensen

tlf: 46845193

Stina Worren

tlf: 91 12 97 53

Sigmund Solhjell

tlf: 91 13 10 67

Cathrine Melcher

tlf: 94 13 48 67

Mariann Oksrød Hansen

tlf: 46 91 78 94

Egil Dahl

tlf: 46 86 05 93

Kontaktlærere 10.trinn

Sigmund Drangfeldt

tlf: 46 85 41 46

Andreas Bråthen

tlf: 46 84 16 18

Stein Iversen

tlf: 46 95 68 96

Hege Danielsen 

tlf: 46 84 76 17

Arve Haugeland

tlf: 46 93 97 26

Elin Anita Hatlenes

tlf: 46 94 70 24

Lars Petter Sjuve

tlf: 91 13 10 96

Kontaktlærere velkomstklassen

Sidsel Engan

tlf: 46 88 76 19

Erik Sund-Mathisen

tlf: 91 13 18 26

Kontaktlærere spesialgruppene

Kristine Adele Raste

Tawar Sarzali

Anders Aalerud

Morten Galåsen

Cornelia Tilrem

Ingunn Kjærstad

Vilde Krosshavn

Jonas Lund

Kristin B. Grimsrud

Vitalyos Kalentics

Ann Kristin

Hanne Løwe