Ledelse og ansatte


Rektor

Knut Erik Brændvang 
Knut.Brandvang@osloskolen.no
tlf: 95965906

Assisterende rektor 5., 6. og 7. trinn

Christine Bredsdorff Hotvedt

christine.hotvedt@osloskolen.no

tlf: 40462769

Avdelingsleder AKS og 1. trinn
Nina Hansen Løvaas
Nina.lovaas@osloskolen.no
tlf: 47854864

Avdelingsleder 2., 3. og 4. trinn
Monica Dagstad
monica.dagstad@osloskolen.no
tlf: 92050772


Avdelingsleder 9., 10. trinn og Velkomst
Anne Brita Barstad 
Anne.barstad@osloskolen.no
tlf: 99690010


Avdelingsleder for inkluderende undervisning
Eirin Ringsbye
eirin.ringsbye@osloskolen.no
tlf: 95277592

Avdelingsleder S-klassene og Neptun

Sadia Younus Mirza

sadia.mirza@osloskolen.no

tlf: 97572231


Sosialpedagoisk rådgiver barnetrinn
Vigdis Ersvik
Vigdis.Ersvik@osloskolen.no
tlf: 94831558

Sosialpedagogisk rådgiver barnetrinn

Hanne Baakind Olsen

hanne.olsen@osloskolen.no

tlf: 91779625

Sosialpedagogisk rådgiver ungdomstrinn
Annichen Ytrehus Hveding
annichen.hveding@osloskolen.no
tlf: 99446509


Utdannings- og yrkesrådgiver
Jonas Aaen Lie 
jonas.lie@osloskolen.no
tlf: 92233812


Administrasjonsleder
Bettina Wutzke
bettina.wutzke@osloskolen.no
tlf: 91635860


Sekretær (resepsjonen)
Anne Lyngstad
Anne.lyngstad@osloskolen.no
tlf: 94804577 


Konsulent
Dipali Tilekar
Dipali.Tilekar@osloskolen.no
tlf: 91003567 


Konsulent
Line Brodahl
Line.Brodahl@osloskolen.no
tlf: 46817809

Sekretær for Aktivitetsskolen
Anne Fredrikke Sinding Haugen
anne.haugen@osloskolen.no

tlf: 46939725 (telefontid 8:00-10:00)

IKT-ansvarlig

Erik Nilsen
ernia011@osloskolen.no

 

Tilsynsvakt fra kl. 16–22 på hverdager
tlf: 971 20 260

Kontaklærere 1. trinn

1A: Anita Berg - tlf. 47265928

1A: Benedicte Sveinung - tlf.48062288

1B: Kjersti Mathiassen Oeding - tlf. 47797359

1B: Kaja Vågen - tlf. 47797359

1C: Madeleine Brynhildsen - tlf. 46874638

1C: Annette Thorud Egeland - tlf. 46874638

 

Kontaktlærere 2. trinn

2A: Linn Therese Eckholdt  - tlf. 

2A: Hanna Wille - tlf: 45870261

2B: Cathrine Sørbøe Villesvik  - tlf. 46879733

2C: Hilde Baldersheim - tlf. 46879733

 

Kontaktlærere 3. trinn

3A: Jorunn Karlsen - tlf. 46958453

3B: Martine Hagen - tlf. 92283436

3C: Dag Rune Kolsrud  - tlf. 46958643

Kontaktlærere 4. trinn

4A: Guro Trøbråthen - tlf: 98691106

4A: Kaia Ødegård - tlf: 91581012

4B: Petter Gagos - tlf: 40608633

4C: Katinka Vimme Solhoff  - tlf: 91131685

4C: Kaia Ødegård - tlf: 91581012

Kontaktlærere 5. trinn

5A: Charlotte Braaten - tlf. 45733951

5B: Oda Wesche Fossheim

5B: Lise Hansen

5C: Regine Gilberg  - tlf. 46911692

5C: Elin Amble Mathiesen - tlf. 48224272

Kontaktlærere 6. trinn

6A: Hildegunn Danbolt - tlf. 46862564

6B: Erika Barstad Akselsen - tlf. 45877527

6B: Shkembin Salihu - tlf. 41330737

6C: Camilla Beigi - tlf. 99853232

Kontaktlærere 7. trinn

7A: Nina Owren - tlf. 47788078

7A: Ingrid Sanderød - tlf. 47788096

7B: Anine Sjølie - tlf. 91132647

7B: Erlend Frydenlund - tlf. 45870254

7C: Anne Stine Thon - tlf. 91621992

Kontaktlærere 8. trinn

8A og 8B: Mariann Oksrød Hansen  - tlf. 46917894

8A: Ingrid Toftemo Arneson - tlf. 45732190 

8B: Sigmund Solhjell - tlf. 97062208

8C: Cathrine Melcher - tlf. 90577119

8C: Petter Hall - tlf. 45728279

8D: Wencke Enge - tlf. 45728279

8D: Guro Sundal - tlf. 90783363

8E: Egil Dahl - tlf. 46860593

8E: John Atle Christensen - tlf. 46845193

Kontaktlærere 9. trinn

9A: Hege Danielsen    - tlf. 47259595     

9A: Anna Holm Abrahamsen - tlf. 47799115   

9B: Jonas Lindheim Karlsmyr - tlf. 90960970

9B og 9C: Heidi Grinderud - tlf. 46954149     

9C: Borghild Rønning - tlf. 94137756

9E: Karen Gundersen Stene - tlf. 47788102

9D og 9E: Sigmund Drangfeldt  - tlf. 97473182

9D: Kristine Masvie Sæland - tlf: 47788109       

9F og 9G: Oda Marie Ihle Sjøberg - tlf. 94130484 

9F: Lars Petter Sjuve - tlf. 97520127

9G: Ingrid Handeland - tlf. 47788108     

Kontaktlærere 10. trinn

10A: Martine Slydal - tlf. 45738357       

10A og 10B: Anette Edvardsen - tlf. 97657482    

10B: Arve Haugland - tlf. 41328098

10C: Gyri Eie - tlf. 46848031         

10C: Endre M. Sæland - tlf. 94137214     

10D og 10E: Gitte Helene Brunstad - tlf. 99490580

10D og 10E: Christian Hjort - tlf. 45731377  

10D og 10E: Inger Marie Johansen - tlf.

Kontaktlærere velkomstklassen