Ledelse og ansatte

Marienlyst skole i dag

Rektor
Knut Erik Brændvang
knut.erik.braendvang@ude.oslo.kommune.no
22 93 24 70

Ass.rektor + leder for 1-4
Berit Arnesen
berit.arnesen@ude.oslo.kommune.no
22 93 24 72

Inspektør 5-8
Silje Ween
silje.ween@ude.oslo.kommune.no
22 93 24 50

Inspektør 9,10 og Mottak
Berat Haklaj
berat.haklaj@ude.oslo.kommune.no
22 93 24 76

Inspektør M-klasse + ansvarlig for spesialundervisning
Tove Heggedal
tove.heggedal@ude.oslo.kommune.no
22 93 24 75

Leder MAKS

Nina Hansen Løvaas
nina.hansen@ude.oslo.kommune.no
22 93 24 50/63

Inspektør S-klassen + Neptun
Cecilie Hem
cecilie.hem@ude.oslo.kommune.no

Sosiallærer barnetrinn
Vigdis Ersvik
Vigdis.Ersvik@ude.oslo.kommune.no
22 93 24 58

Sosiallærer u.trinn

Annichen Hveding
annichen.hveding@ude.oslo.kommune.no
22 93 24 74

Rådgiver
Anne Brita Nærum Barstad
AnneBrita.NaerumBarstad@ude.oslo.kommune.no
22 93 24 79

Tilsynsvakten fra 16-22 på hverdager
971 20 260

Administrasjonsleder
Bettina Wutzke
bettina.wutzke@ude.oslo.kommune.no
22 93 24 50

Sekretær (resepsjonen)
Anne Lyngstad
anne.lyngstad@ude.oslo.kommune.no
22 93 24 50 

Konsulent
Anupama Choudhary
anupama.choudhary@ude.oslo.kommune.no
22 93 24 73 

Sekretær Aktivitetsskolen
Anne Fredrikke Haugen
annefredrikke.haugen@ude.oslo.kommune.no

22 93 24 53

Kontakte lærer pr. sms

Teletopia har nummer:

417 16 112

Oppskriften er:

MLY (mellomrom) klassen (mellomrom) meldingen din

Eksempel:

MLY 10B Per er syk idag og kommer ikke på skolen, vennlig hilsen Anne.

Drawing of a city