Ledelse og ansatte

Marienlyst skole i dag

Rektor

Knut Erik Brændvang
knut.erik.braendvang@ude.oslo.kommune.no
22 93 24 70

 

Ass.rektor + leder for 1-4

Berit Arnesen
berit.arnesen@ude.oslo.kommune.no
22 93 24 72

 

Inspektør 5-8

Silje Ween
silje.ween@ude.oslo.kommune.no
22 93 24 50

 

Inspektør 9,10 og Mottak

Berat Haklaj
berat.haklaj@ude.oslo.kommune.no
22 93 24 76

 

Inspektør spesialavdelingen + ansvarlig for spesialundervisning

Tove Heggedal
tove.heggedal@ude.oslo.kommune.no
22 93 24 75

 

Leder MAKS

Lidia Rahmanina
lidia.rahmanina@ude.oslo.kommune.no
22 93 24 50

 

Avdelingsleder Neptun - ansvalig for spesialtransport

Nina Hansen
nina.hansen@ude.oslo.kommune.no
22 93 24 50

 

Sosiallærer b.trinn + inspektør s-klassen

Cecilie Hem
cecilie.hem@ude.oslo.kommune.no
22 93 24 58

 

Sosiallærer u.trinn

Annichen Hveding
annichen.hveding@ude.oslo.kommune.no
22 93 24 74

 

Rådgiver

Anne Brita Nærum Barstad
annebrita.naerumbarstad@ude.oslo.kommune.no
22 93 24 79

 

Kontorleder

Bettina Wutzke
bettina.wutzke@ude.oslo.kommune.no
22 93 24 50

 

Sekretær (både skole og AKS)

Anne Fredrikke Haugen
annefredrikke.haugen@ude.oslo.kommune.no
22 93 24 73

 

Sekretær (resepsjonen)

Anne Lyngstad
anne.lyngstad@ude.oslo.kommune.no
22 93 24 50 

Kontakte lærer pr. sms

Teletopia har nummer:

417 16 112

Oppskriften er:

MLY (mellomrom) klassen (mellomrom) meldingen din

Eksempel:

MLY 10B Per er syk idag og kommer ikke på skolen, vennlig hilsen Anne.

Drawing of a city